Trwa wczytywanie produktów

FAQ

FAQ (najczęściej zadawane pytania)

Czy cena za usługę obejmuje druk?

Tak. Podane ceny obejmują koszt druku w skali kolorów CMYK. Przy małych nakładach wykorzystujemy metodę druku cyfrowego. W przypadku dużych nakładów drukujemy w technologii offset. Jeżeli w projekcie użyte są kolory specjalne, wówczas cena negocjowana jest indywidualnie.

Jak długi jest czas produkcji?

Ponieważ całość zlecenia wykonujemy we własnym zakresie, od momentu zatwierdzenia zlecenia do wykonania gotowego produktu mija od 10 do 14 dni roboczych. W przypadku większych, lub bardziej złożonych zamówień, czas realizacji ustalany jest indywidualnie.

Jaka jest różnica między mechanizmem ringowym, a mechanizmem dźwigniowym?

Mechanizm ringowy to idealny wybór, jeśli zależy nam na szybkim i łatwym wertowaniu zawartości segregatora. W zależności od kształtu ringu wyróżniamy mechanizmy o ringach w kształcie litery D lub okrągłe (R). W przypadku zastosowania mechanizmu ringowego do wyboru jest mechanizm z dwoma lub czterema ringami.

Z kolei mechanizm dźwigniowy doskonale sprawdza się przy częstym otwieraniu i uzupełnianiu zawartości segregatora. Elementem  dodatkowym mechanizmu dźwigniowego jest kompresor dociskowy, który doskonale przytrzymuje wpięte materiały.

Mechanizm ringowy typu D Mechanizm ringowy typu R Mechanizm dźwigniowy
Mechanizm ringowy typu D Mechanizm ringowy typu R Mechanizm dźwigniowy

Dlaczego warto umieścić w grzbiecie segregatora metalowe kółko?

Taki uchwyt znacznie ułatwia wyjmowanie segregatora z półki. To szczególnie ważne, jeśli stłoczony jest na niej cały szereg segregatorów.

Jakie korzyści wynikają z laminowania papieru?

Laminowanie nie tylko wpływa pozytywnie na estetykę produktu, ale przede wszystkim znacznie zwiększa jego wytrzymałość. Segregator pokryty folią jest dodatkowo chroniony przed brudem, wilgocią czy zarysowaniami. Czy wiesz, że pokrycie folią wydłuża żywotność segregatora nawet 1,5 tysiąca razy?

Zapomniałem swojego hasła do serwisu, co mam zrobić?

Nie ma problemu! Przejdź do strony głównej serwisu i kliknij zakładkę "Zaloguj" znajdującą się w lewym górnym rogu. W sekcji logowania znajdziesz odnośnik "Zapomniałeś hasła?". W trakcie procedury odzyskiwania hasła poprosimy Cię o podanie adresu i wyślemy do Ciebie instrukcję oraz prośbę o zmianę hasła w profilu.

Chcę się  z Wami skontaktować, jak mam to zrobić?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz do nas na adres kontakt@segregatory24.pl Aby ułatwić nam zidentyfikowanie Twojego zamówienia, podaj swoje imię i nazwisko oraz numer zamówienia.

Co dzieje się z moimi danymi?

Bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas niezwykle ważne. Do ich przetwarzania wykorzystujemy szyfrowanie o najwyższym standardzie bezpieczeństwa. Więcej szczegółów znaleźć można w naszej Polityce prywatności.

Jakie metody płatności dostępne są w serwisie?

Za zakupy dokonane w serwisie Segregatory24 zapłacisz przelewem na wskazany rachunek bankowy.

Jaki jest minimalny nakład, który mogę zamówić w serwisie Segregatory24.pl?

Minimalne zamówienie na stronie segregatory24.pl to 1 sztuka. Możesz więc zaprojektować kilka wersji swojego produktu i zamówić po jednej sztuce każdego aby sprawdzić jak wyglądają.

Jak przekazać własne pliki do druku?

Jeśli posiadasz już pliki do druku przygotowane np. przez agencję reklamową, wystarczy, że prześlesz nam je w formacie PDF. Na stronie dostępne są specjalnie przygotowane szablony, na podstawie których agencja powinna przygotować projekt.

Jak powinny zostać przygotowane pliki do druku?

Pliki do wydruku powinny być przygotowane jako PDF drukarski w przestrzeni kolorów CMYK, bez dodatkowych profil kolorystycznych (takich jak ICC). Rozdzielczości elementów bitmapowych powinny wynosić co najmniej 250dpi, a czarne teksty powinny być przygotowane jako 100% koloru czarnego. W pliku przygotowanym do druku nie mogą również znajdować się żadne elementy karty technologicznej.

Wszystko to gwarantuje, że końcowy efekt będzie dokładnie taki, jakiego oczekujesz.