Czy cena za usługę obejmuje druk?
Tak. Podane ceny obejmują koszt druku w skali kolorów CMYK. Przy małych nakładach wykorzystujemy metodę druku cyfrowego. W przypadku większych nakładów drukujemy w technologii offset. Jeżeli w projekcie użyte są kolory specjalne, wówczas cena negocjowana jest indywidualnie.
Jak długi jest czas produkcji?
Ponieważ całość zlecenia wykonujemy we własnym zakresie, od momentu zatwierdzenia zlecenia do wykonania gotowego produktu mija od 10 do 14 dni roboczych. W przypadku większych, lub bardziej złożonych zamówień, czas realizacji ustalany jest indywidualnie.
Jaka jest różnica między mechanizmem ringowym, a mechanizmem dźwigniowym?
Mechanizm ringowy to idealny wybór, jeśli zależy nam na szybkim i łatwym wertowaniu zawartości segregatora. W zależności od kształtu ringu wyróżniamy mechanizmy o ringach w kształcie litery D lub okrągłe (R). W przypadku zastosowania mechanizmu ringowego do wyboru jest mechanizm z dwoma lub czterema ringami.
Z kolei mechanizm dźwigniowy doskonale sprawdza się przy częstym otwieraniu i uzupełnianiu zawartości segregatora. Elementem dodatkowym mechanizmu dźwigniowego jest kompresor dociskowy, który doskonale przytrzymuje wpięte materiały.
Mechanizm ringowy typu D | Mechanizm ringowy typu R | Mechanizm dźwigniowy |
Dlaczego warto umieścić w grzbiecie segregatora metalowe kółko?
Taki uchwyt znacznie ułatwia wyjmowanie segregatora z półki. To szczególnie ważne, jeśli stłoczony jest na niej cały szereg segregatorów.
Jakie korzyści wynikają z laminowania papieru?
Laminowanie nie tylko wpływa pozytywnie na estetykę produktu, ale przede wszystkim znacznie zwiększa jego wytrzymałość. Segregator pokryty folią jest dodatkowo chroniony przed brudem, wilgocią czy zarysowaniami. Czy wiesz, że pokrycie folią wydłuża żywotność segregatora nawet 1,5 tysiąca razy?
Jak przekazać własne pliki do druku?
Jeśli posiadasz już pliki do druku przygotowane np. przez agencję reklamową, wystarczy, że prześlesz nam je w formacie PDF. Na stronie dostępne są specjalnie przygotowane szablony, na podstawie których agencja powinna przygotować projekt.
Jak powinny zostać przygotowane pliki do druku?
Pliki do wydruku powinny być przygotowane jako PDF drukarski w przestrzeni kolorów CMYK, bez dodatkowych profil kolorystycznych (takich jak ICC). Rozdzielczości elementów bitmapowych powinny wynosić co najmniej 250dpi, a czarne teksty powinny być przygotowane jako 100% koloru czarnego. W pliku przygotowanym do druku nie mogą również znajdować się żadne elementy karty technologicznej.
Wszystko to gwarantuje, że końcowy efekt będzie dokładnie taki, jakiego oczekujesz.